Noclegi


Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażony drewniany domek, usytuowany na łące leżącej na skraju wsi. W bezpośrednim sąsiedztwie domku znajduje się las, łąka ze stawem rybnym, na której mieszka stado danieli oraz owce. W odległości około 2,5 km od domku znajduje się leśne jeziorko, posiadające dziką plażę przeznaczoną do rodzinnego wypoczynku nad wodą.


W domku znajduje się salonik z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, antresola z funkcją sypialną oraz łazienka. Na Ranczu wypoczywać może jednocześnie 6 osób (sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z łóżkiem piętrowym, materace dla dwóch osób w sypialni znajdującej się na antresoli). Poczas pobytów krótkoterminowych 2 kolejne osoby mogą dodatkowo skorzystać z noclegu na rozkładanej sofie znajdujacej się w salonie. Domek jest ocieplony, a znajdujące się wewnątrz ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem powietrza zapewnia nie tylko przytulną atmosferę, ale pozwala także na korzystanie z wypoczynku również w chłodniejszych miesiącach wiosennych i jesiennych.


Budynek wyposażony jest we wszystkie udogodnienia pozwalające na kilku, a nawet kilkunastodniowy wypoczynek, również z małymi dziećmi. W skład wyposażenia wchodzą: klimatyzacja, lodówka, płyta gazowa, toster, robot kuchenny, naczynia i garnki, telewizor, pralka oraz żelazko. Do dyspozycji gości przygotowane są także ręczniki, pościel, suszarka do włosów, bezpłatne WiFi, TV, gry planszowe oraz książki.


Goście Smoczego Rancza mogą korzystać z wypoczynku na ogrodzonym terenie, co jest szczególnie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Na terenie przylegającym bezpośrednio do domku, z którego rozpościera się piękny widok na okoliczne pola, łąki i lasy, znajduje się klimatyczna wiata, basen ogrodowy o długości 4,5 m (w sezonie letnim), plac zabaw, trampolina, miejsce na ognisko, grill, leżaki i hamaki. Na gości czeka 6 rowerów, zestawy kijów do nordic walking, zestawy do gry w badmintona oraz sprzęt wędkarski.


Realizujemy bon turystyczny.

Cennik usług noclegowych: 350 zł/dobę (cały domek).
W przypadku rezerwacji dłuższego pobytu oraz rezerwacji poza sezonem letnim istnieje możliwość negocjacji ceny. Koszt pobytu w okresie tzw. „długich weekendów”, Sylwestra, Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych ustalany jest indywidualnie.


Zadatek potwierdzający rezerwację wynosi 30 % ceny pobytu. Zadatek podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w terminie maksymalnie 2 tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. Po upływie tego terminu zadatek jest bezzwrotny. Resztę należności opłaca się najpóźniej w dniu przyjazdu do Smoczego Rancza.

Płatność zadatku należy dokonać przelewem na konto o numerze: 91 1090 1115 0000 0001 4442 1250.
Płatność reszty należności może zostać dokonana przelewem na ww. numer rachunku bankowego lub gotówką.

W przypadku skrócenia pobytu należność za dni niewykorzystane nie podlega zwrotowi.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 (w okresie październik – kwiecień) oraz od godziny 14.00 do godziny 10.00 w okresie od maja do września. Wydłużenie doby hotelowej możliwe jest w uzasadnionych przypadkach, po uzgodnieniu z gospodarzami, ze względu na możliwość przyjazdu kolejnych gości.

W przypadku rezerwacji okazjonalnej związanej np. z organizacją uroczystości w sali weselnej, warunki pobytu uzgadniane są indywidualnie z gospodarzami.

projekt

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. „Własną firmą wspieram siebie i swój region”, mająca na celu poprawę statusu finansowego wnioskodawcy, poprzez utworzenie i prowadzenie działalności gospodarczej, pozwalającej jednocześnie na realizację własnych pasji oraz rozwój obszaru objętego LSR pod względem turystycznym, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Przewidywane wyniki operacji: utworzenie 1 mikroprzedsiębiorstwa, rozwój turystyczny i gospodarczy terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku