O nas

Potrzebujesz wytchnienia od miejskiego zgiełku? Marzysz o bliskim kontakcie z naturą, ale nie chcesz rezygnować z komfortu? Smocze Ranczo to miejsce idealne dla Ciebie!

Tworząc Ranczo włożyliśmy w nie całe swoje serca. W naszym „miejscu na świecie” stworzyliśmy oazę, w której każdy z gości będzie mógł się poczuć jak w domu i do której będzie chętnie wracał. Goszcząc u nas będziesz mógł powitać dzień siedząc na werandzie z kubkiem kawy i podziwiając rozciągający się przed Tobą widok na łąkę, pola i las. Na wyciągnięcie ręki będziesz miał dostojne daniele i ciekawskie owce. W ciągu dnia możesz korzystać z uroków „wolnego” życia: wycieczek rowerowych, wędkowania, spacerów, czy kąpieli w okolicznych jeziorach. Możesz też oddać się niezakłóconej niczym lekturze odpoczywając na hamaku. Wieczorem razem z rodziną lub przyjaciółmi spędzisz miło czas przy grillu lub ognisku, słuchając koncertu świerszczy, a w bezchmurne noce, z dala od blasku miejskich świateł, możesz podziwiać miliony gwiazd.


Serdecznie zapraszamy!

projekt

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. "Blisko natury" - biznes zrodzony z pasji, mająca na celu poprawę statusu finansowego wnioskodawcy, poprzez utworzenie i prowadzenie działalności gospodarczej, pozwalającej jednocześnie na realizację własnych pasji oraz rozwój obszaru objętego LSR pod względem turystycznym, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Przewidywane wyniki operacji: utworzenie 1 mikroprzedsiębiorstwa, rozwój turystyczny i gospodarczy terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku